Nowoczesny film ślubny dla wyjątkowych parOFERTA ŚLUBNA

  Naszym celem jest tworzenie ponadczasowych wspomnień dla Naszych Klientów. Najważniejsza jest dla Nas Państwa historia. Wierzymy z całego serca, że każdy ślub, a co za tym idzie, każda para jest wyjątkowa. Działamy zgodnie z zasadą : „ Nowoczesny film ślubny dla wyjątkowych par.”  

 

  Wesele jest pełne emocji, pragniemy uchwycić ten wyjątkowy dzień i stworzyć ekscytujący film ze ślubu. Chcemy inspirować i być przez Was inspirowani. 

  Każdy ślub jest indywidualną historią, którą pragniemy opowiedzieć. Wszystkie ważne wydarzenia tego dnia filmujemy w profesjonalnym i nowoczesnym stylu. Wykonujemy nowoczesne filmy ślubne realizowane dwoma lustrzankami. Konstrukcja filmu ustalana jest wcześniej z Parą Młodą. Dźwięk w kościele oraz na sali nagrywamy dodatkowymi, profesjonalnymi rejestratorami.

 

 Co zawiera film ślubny?

 

  • ubieranie Państwa Młodych,
  • błogosławieństwo,
  • Mszę Świętą w teledysku ( w tym przysięga w całości) ,
  • skrótowe życzenia pod kościołem,
  • podjazd pod salę,
  • przywitanie chlebem i solą,
  • prezentację gości,
  • I taniec
  • oraz wszystkie najważniejsze wydarzenia i zabawa.

 

Każdy film rozpoczyna teledysk, w którym pokazujemy przygotowania do ślubu. Jest to również moment, w którym możemy przedstawić pasje Młodej Pary. Film ze ślubu trwa do 1h. Teledysk końcowy jest podsumowaniem wszystkich wydarzeń w Dniu Ślubu.

  Dodatkowo chcąc wzbogacić obraz, dodać emocji, stworzyć elegancką i trwałą historię miłosną, filmujemy również w plenerze. W przypadku, kiedy Państwo Młodzi decydują się na nagranie pleneru ślubnego, rejestrujemy go w innym dniu niż Dzień Ślubu, po weselu.

  Materiał na weselu nagrywamy do około 1 godz. w nocy.

 

  Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Reagujemy
na nowoczesne trendy filmowe. Filmy realizujemy z największą starannością, w miłej atmosferze
i przy pełnym zaangażowaniu.
  Filmowaniem oraz montażem zajmujemy się sami, nie zlecamy naszej pracy osobom trzecim. Film jest zmontowany bardzo dynamicznie przy zachowaniu wszystkich najważniejszych wydarzeń. Możliwe jest zamówienie filmowania z użyciem kranu kamerowego, a także filmowania z powietrza (dronem). W takim przypadku na usłudze wideofimowania pojawia się dodatkowa, trzecia osoba.
 Ostateczna cena za usługę wideofilmowania ustalana jest indywidualnie na spotkaniu
z Państwem.

Mamy jeszcze wiele do zaoferowania. Sprawdźcie Państwo Nasze portfolio
lub profil na Facebooku
.

 

 Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Zachęcamy również do skorzystania z formularza kontaktowego.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

- Filmowanie imprez okolicznościowych

 

- Filmy instruktażowe, szkoleniowe, konferencje

 

- Filmy promocyjne, reklamowe

 

- Teledyski muzyczne

 

- Filmowe CV

 

- Koncerty

 

CO OFERUJEMY ?

- Posiadamy wysokiej jakości sprzęt wideo.

 

- Oferujemy nagranie uroczystości w jakości Full HD( 1920x1080). Film otrzymujecie Państwo w formacie 16:9 na płycie DVD lub Blue Ray.

 

- Dodatkowo, profesjonalnie nagrywamy dźwięk w kościele, urzędzie stanu cywilnego a także na sali weselnej.

 

- Posiadamy uprawnienia do wykonywania czynności w zakresie filmowania i fotografowania w czasie celebracji liturgicznych w miejscach sakralnych.

 

 

Wszystkich Państwa zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy film realizowany jest przez dwóch operatorów lustrzanek. Sfilmowane w ten sposób wydarzenia pozwalają na montaż z różnych perspektyw i sprawiają ,że film jest dużo ciekawszy.